Je rozhodnuto. Třinečtí futsalisté sestupují do druhé ligy

TŘINEC Po dvou letech se futsalisté Třince loučí s nejvyšší soutěží. O jejich pádu rozhodlo předposlední kolo základní části, v němž prohráli na palubovce Vysokého Mýta.

1. FC NEJZBACH VYSOKÉ MÝTO – SKP OCEL TŘINEC 4:3

Třinečtí živili teoretickou naději na záchranu – museli by však vyhrát oba závěrečné zápasy a současně by Česká Lípa nesměla zabodovat v hale favorizovaných Teplic.

Českolipští hráči se však postarali o senzaci, neponechali nic náhodě a z Teplic si odvezli výhru v poměru 3:6, přičemž po poločase vedli 0:3.

V hale Vysokého Mýta o pauze svítilo na ukazateli skóre 3:0. Ve druhém dějství Třinečtí účastníka play-off potrápili, dokázali snížit na 4:3, ale svou chudou bodovou sbírku nerozšířili. Z ligy se budou poroučet společně s nováčkem z Jeseníku.

S elitní soutěží se futsalisté Třince rozloučí v domácím duelu s Mělníkem. Do hry nezasáhne Opluštil, který na konci zápasu ve Vysokém Mýtě vyfasoval červenou kartu.

BRANKY A NAHRÁVKY: 8. Jiraský (Sklenář), 10. Michalec (Lištván), 12. Novák, 30. Sklenář – 23. Baron, 28. Hudzieczek, 37. Samek (Baron). Rozhodčí: Novotný, Cílek. ŽK: Kubát, Sklenář – Potůček, Baron, Opluštil. ČK: 40. Opluštil. Poločas: 3:0.

TŘINEC: Sikora – Baron, Hudzieczek, Opluštil, Csikán, Samek, Buryan, Cieslar, Potůček, Niemczyk.

Komentáře