Kino Kosmos slaví 55 let

TŘINEC V únoru dne 25. 2. 2023 uplyne přesně 55 let od otevření kina Kosmos. Vzpomínat a oslavovat se ale bude celý měsíc. Během něj si kino své půlkulaté výročí připomene trojicí stěžejních akcí, z nichž poslední vyvrcholí narozeninovým večerem.

„Oslavy výročí zahájíme již 26. ledna oblíbenou DÁMSKOU JÍZDOU. V tento den se mohou už od 16 hodin návštěvnice kina těšit na skvělý doprovodný program, dát si výborný drink či laskominu a od 17:30 shlédnout předpremiéru filmu Ostrov za přítomnosti jeho režiséra Rudolfa Havlíka,“ prozradila ředitelka Regina Szpyrcová.

Kino bude pokračovat v oslavách dne 14. 2. VALENTÝNSKÝM PROMÍTÁNÍM pro páry, a to hned na dvou místech.

„Připravujeme ho jednak ve spolupráci s třineckou organizací STaRS na krytém bazéně, kde se od 18:30 za svitu svíček bude promítat romantický film Vem si mě. Zamilované atmosféry si ten večer budou moci užít ale také návštěvníci kina Kosmos, které od 17:30 promítne nový americký film Bez kalhot: Poslední tanec, a to za zvýhodněné párové vstupné 55Kč za druhou osobu,“ pokračovala Szpyrcová.

Vyvrcholením oslav se 25. 2. stane NAROZENINOVÉ KINO se speciálním programem od 17:30, kde kromě očekávaného krájení dortu nebude chybět ani výstava dobové fotografie a současného plakátu kina Kosmos, LIVE koncert filmových melodií, ani projekce nové české komedie Přání k narozeninám.

Během sobotních oslav se kino otevře co nejširší divácké veřejnosti. Kino Mrňousek už od 10. ranní začne promítat pásmo pohádek a doplní ho dílnička pro nejmenší, ve 14:00 bude děti čekat jeden z nejúspěšnějších animáků uplynulého roku – Zlouni. Na tyto dvě dětské projekce budou mít děti vstup za symbolických 55Kč. Končit se v sobotu bude Nočním kinem s novou filmovou „marvelovkou“ Ant-Man and the Wasp: Quantumania.

„Zastavte se, pobavte a třeba i zavzpomínejte – oslavme narozeniny našeho třineckého kina spolu,“ zve všechny ředitelka.

Komentáře