Letní kino na dece, na židli i na sedadle

TŘINEC Třinecké kino Kosmos v rámci Letního kina od července do srpna naservíruje svým divákům devět snímků různých žánrů. Stříbrné plátno pod hvězdnou oblohou bude patřit českým komediím, hudebním filmům, road movie, pohádkovému příběhu, romantice ale i hororu.

Prvním letošním filmem pod hvězdnou oblohou bude snímek Yesterday. Tuto hudební pecku s hity od legendárních Beatles kino promítne v pátek 3. července. V tento den navíc kino slavnostně zahájí filmovou přehlídku TADY VARY. Vedle prázdninově odlehčených filmů a diváckých hitů z letního kina tak nebudou chybět ani artově laděné snímky pro fajnšmekry.

V červenci budou k vidění snímky Přes prsty (10. 7.), Dokážeš udržet tajemství? (17. 7.), Tiché místo (24. 7.) a Zelená kniha (31. 7.). Všechny tyto filmy budou promítány od 21.30 hod. na čerstvém vzduchu přímo u kina.

Druhou polovinu prázdnin odstartuje 7. srpna nový český snímek 3Bobule. Pokračování jedné z nejúspěšnějších komedií posledních let si budou moci diváci vychutnat na atletickém stadionu STaRS. – Toto místo si v loňském roce oblíbily řady Třinčanů, věříme, že i letos si tu najdou cestu a jedinečnou projekci „ve velkém“ si užijí – sdělila ředitelka kina Regina Szpyrcová.

Další srpnové pátky se pak projekce opět přesunou do venkovních prostor před kinem, a to za snímky Rocketman (14. 8.), Chlap na střídačku (21. 8.) a Lassie se vrací (28. 8.). Srpnové projekce budou začínat vždy od 21:00.

Letošní Letní kino v Třinci přináší i jednu novinku. – Pokud nám počasí bude přát, rádi bychom v letošním roce vyzkoušeli alespoň dvě projekce na zcela novém místě, a to za kinem. Zelená zákoutí na travnatém kopečku se doslova nabízí k tomu, abychom si užili skvělou filmovou podívanou z pohodlí své deky – popsala připravovanou novinku  Szpyrcová. Zároveň dodala, že o tom, kde přesně se bude promítat, se dozví diváci v den projekce. – Ať už to bude večer na deku nebo ne, i tak vždy divákům nabídneme pohodlné židle. Ani v případě špatného počasí diváci o snímek nepřijdou. Bude se totiž promítat v kinosále, hodinu vždy upřesníme na našich webových a facebookových stránkách – upřesnila.

Komentáře