(Nejen) Filmový Valentýn s kinem Kosmos

TŘINEC Únorový svátek zamilovaných se blíží a kino Kosmos už má nabídku pro páry a nejen pro ně. Bude se nejenom promítat, ale taky plavat, saunovat, ochutnávat, popíjet, fotografovat… a hlavně láskyplně prožívat volný čas

Dle slov ředitelky třineckého kina Reginy Szpyrcové, na Valentýna, tedy v pátek 14. února se návštěvníci Kosmosu mohou těšit nejen na filmy, ale i doprovodný program, který začne v 16 hod. – Mimo jiné si na své tentokrát přijdou i pánové, kteří se mohou těšit na speciální ochutnávku piva. Památku na valentýnské rande si pak páry mohou pořídit ve speciálním fotokoutku. A k dobré kávě budou připravené originální sladkosti a cukrovinky – nastínila doprovodnou kinovou nadílku ředitelka.

Pokud se jedná o filmy, volba byla jasná. Na Valentýna jedině s Chlapem na střídačku, tedy s českou komedií s  Jiřím Langmajerem, Ivanou Chýlkovou a Lucií Žáčkovou v hlavních rolích.

Ti, kteří usoudí, že na Valentýna je jeden film trochu málo, se po projekci mohou  přesunout do areálu STaRS. Tam, před další projekci, budou mít šanci objevit kouzlo společného saunování nebo si pochutnat na speciálním Valentýnském menu v restauraci. Od 19 hod. si pak na krytém koupališti mohou dopřát romantické plavání při svíčkách, a samozřejmě i dříve zmíněnou projekci – tentokrát romantického hudebního filmu Zrodila se hvězda.

Foto: TZ

Komentáře