Oceláři padli v Liberci. Neměli jsme nejtěžší soupeře, přesto jsme to nezvládli, říká Doudera

TŘINEC Třetí nezdar v sezoně utrpěli třinečtí Oceláři, prohráli na ledě Liberce. Z dvanácti možných zatím vytěžili tři body. „Nejsme spokojení se startem sezony,“ posteskl si obránce Ocelářů Milan Doudera.

HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC – HC OCELÁŘI TŘINEC 4:1

Tygři se radovali z vedení jen pár minut, radost jim vyrovnávajícím gólem zkazil Adamský, V prostředním dějství Tygrům získal výhodu Kvapil, v závěrečné periodě Oceláře dorazili Ševc s Redenbachem.
První třetina byla vyrovnaná, ve druhé jsme byli lepší, měli velký tlak, bohužel jsme nedali góly. Pak jsme na konci třetiny dostali gól, který nás trošku zmrazil. V poslední části si to Liberec pohlídal a v přesilovkách přidal další branky. A bylo po zápase,“ smutnil třinecký zadák Milan Doudera.

Třinečtí hokejisté mají před sebou další tři venkovní zápasy. V pátek nastoupí v Hradci Králové, v neděli se představí v Brně a v první zářijový pátek v Litvínově.
Nejsme spokojení se startem sezony. Los nám trošku přál, neměli jsme nejtěžší soupeře, bohužel jsme to nezvládli. Teď budeme muset dotahovat. V pátek jedeme do Hradce, pak v neděli do Brna. Budou to těžké zápasy, budeme muset se pokusit urvat nějaké body,“ dodal Doudera.

BRANKY A NAHRÁVKY: 13. Bulíř (L. Krenželok, Stříteský), 34. M. Kvapil (Derner, Lenc), 45. Ševc (M. Kvapil), 50. Redenbach (Valský, Ševc) – 19. Adamský (Bukarts, Krajíček). Rozhodčí: Hribik, Horák – Jindra, Zíka. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:1. Diváci: 5 629. Třetiny: 1:1, 1:0, 2:0.

LIBEREC: Will – Stříteský, Derner, Doherty, Šmíd, Havlín, Ševc – L. Hudáček, P. Jelínek, L. Krenželok – Lenc, Bulíř, M. Kvapil – Valský, Redenbach, Ordoš – Teplý, Lakatoš, J. Vlach – M. Zachar.

TŘINEC: Hrubec – M. Doudera, Krajíček, Adámek, Musil, Haman, Gernát – Chmielewski, Marcinko, Bukarts – Svačina, Cienciala, Adamský – Hrňa, Viedenský, Dravecký – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Hladonik – Vlach.

Komentáře