Rokáč bude pomáhat také letos

JABLUNKOV Občas život nám dává pořádně zabrat. Ví o tom své mamka samoživitelka bez práce se dvěma kluky, přičemž jeden z nich bojuje s akutní lymfoblastickou leukemií. A právě této rodině se Rock Café Southock rozhodl letos pomoct.

Jablunkovský rokáč pomáhá již třetím rokem. – Po dvou holčičkách – Ellence , pro kterou se nám podařilo vybrat 116 tisíc korun a Sárince – se budeme celý letošní rok věnovat dalšímu člověku a další rodině v těžké životní situaci – potvrdil Jurek Goryl z Rock Café Southock.

Tentokrát jablunkovský klub pomůže skoro pětiletému Mikeovi, který jako mimčo bojoval se svalovými křeči a má za sebou hodiny cvičení Vojtovy metody a Bobatha. Další rána přišla v roce 2018 před Vánocemi, kdy mu diagnostikovali akutní lymfoblastickou leukemii. A to pro chlapce znamenalo 2 roky na léčbě, 2 roky na chemoterapiích a to za předpokladu že vše půjde tak, jak má. Nejhorší rok, který strávil téměř celý v nemocnici v Ostravě, má Mike za sebou. Jenomže kvůli léčbě syna, o kterého se neustále stará, stejně jako o jeho staršího bratra, matka kluků přišla o práci.

Celý příběh rodiny, které se Rock Café Southock rozhodl pomoct si můžete přečíst zde.

 

Komentáře