Světová premiéra filmu s tématikou horských kol v Jablunkově

JABLUNKOV Prázdniny v Jablunkově začaly premiérou filmu – Return to Earth. Premiéra byla unikátní i tím, že se tento film promítal jako jediný v České republice. Vše se odehrávalo v areálu Rock Café Southock.

Celá akce odstartovala v sobotní odpoledne, kdy byly na programu pumptrackové závody a exhibiční závody ve skocích. K dispozici bylo dvanáctimetrové nafukovací doskočiště Flybag.

Nejdřív závodili nejmladší bikeři. kteří si počínali přímo profesionálně. Trasu pro ně pečlivě a s velkým srdcem připravil Jody Hamilton.

Pitný režim se musí dodržovat!!!

Pak už se závodilo na pumptracku ve dvou kategoriích – do 12 let a od 13 let.

Nemohly samozřejmě chybět závody ve skocích.

Dorazil i starosta Jablunkova Jiří Hamrozi.

Výsledky všech závodů nebyly až tak důležité, hlavním cílem celé akce byla propagace sportu jako životního stylu.

Třešničkou na dortu byla projekce na velkoplošném plátně nového filmu společnosti Anthill films – Return to Earth. Jednalo se o nejočekávanější film s tématikou horských kol.

„Myslím si, že celá akce byla skvělá, všichni jsou spokojeni. Velké poděkování patří klukům Karczmarczykům a klukům z rokáče, Terezce, Alešovi, kteří pracovali bez nároku na honorář, a také všem sponzorům, bez kterých by se tento ojedinělý podnik nemohl uskutečnit. Slyšela jsem samé pozitivní reakce, což je pro mne největší odměnou,“ sdělila své dojmy hlavní organizátorka celé akce.

„Bylo to famózní akce, za mne velký respekt a velké díky organizátorům a všem zúčastněným, těšíme se na další ročník,“ pochvalovali si akci nadšení návštěvníci.

Komentáře