Třinecká knihovna zrušila všechny dubnové akce

TŘINEC Vzhledem k vývoji situace třinecká knihovna zrušila všechny dubnové akce, tedy i první ročník Čtenářského festivalu.

Jelikož je třinecká knihovna od 13. března uzavřená (včetně poboček, Infocentra Třinec, Senior Pointu a Galerie města Třinec) a to až do odvolání, všechny aktuální výpůjčky jsou prodloužené a zpozdné je automaticky zastaveno. Jsou zrušené rovněž všechny dubnové akce. První ročník Čtenářského festivalu – ČteFesT, který se měl uskutečnit právě v dubnu, má již náhradní termín – říjen.

–  Naší snahou je ochránit jak naše zaměstnance, tak čtenáře, především starší ročníky, kteří by měli co nejvíce omezit pohyb na veřejnosti. Posunuli jsme proto prodloužení knih do odvolání a z hygienických důvodů uzavřeli bibliobox. Snažíme se také pomáhat, jak jen to jde. Snažíme se šít roušky a dodávat je tam, kde jsou potřeba. Naposledy to byl spolek Nikdy nejsi sám. Postupně na Facebooku, webu a dalších sociálních sítích budeme zveřejňovat tipy na samostudium, e-knihy nebo to, jak relaxovat v době karantény. Prostě pomoct lidem přijít na jiné myšlenky – pospal současné knihovnické dění PR a koordinační manažer Jan Delong.

 

Komentáře