Zápas sezony. Fotbalisté Třince deklasovali Táborsko

TŘINEC Příznivci třineckých fotbalistů se konečně dočkali. Jejich oblíbenci zapsali druhou výhru za sebou a především je potěšili pěti zásahy do sítě Táborska.

FK FOTBAL TŘINEC – FC MAS TÁBORSKO 5:1

Začalo se pěkně zostra – Prošek se šikovně uvolnil a s přispěním Vaňka dostal Jihočechy do vedení. To jim vydrželo jen chvíli, protože Juřena přihrál Šumberovi a ten mířil přesně. Vzápětí Vaněk ideálně našel Juřenu a Třinec už vedl.

Po změně stran Šumbera zakombinoval s odchovancem Samiecem, který podruhé nastoupil v základní sestavě a ránou k pravé tyči zajistil Třinci dvoubrankový náskok.

Třinec postrádal zadáky Bedecse a Janoščína, proto nastoupil v pozměněném složení a se dvěma hrotovými útočníky. Forvardům to klapalo, Juřena dvakrát asistoval u branek parťáka Dediče, Třinečtí zaznamenali nejvyšší výhru sezony.

Na Posledních deset minut se na hřiště dostal mladý odchovanec Třince Lukáš Cienciala.

BRANKY: 11. a 61. Šumbera, 70. a 76. Dedič, 16. Juřena – 6. Prošek. Rozhodčí: Adámková. ŽK: Zavadil. Diváci: 725. Poločas: 2:1.

TŘINEC: Paleček – Ilko, Čelůstka, Reintam, Masař (43. Janošík) – Buchvaldek (72. Joukl), Samiec, Vaněk, Šumbera – Juřena (80. L. Cienciala), Dedič.

TÁBORSKO: Toma – Zavadil (60. Vandas), N ´Gimbi, Navrátil, Klusák – Mršič, Kučera, Šandera (77. Souček), Nešický, Prošek (89. Vozihnoj) – Musiol.

Komentáře