Víkend nabídne relax v bazénu nebo pohyb na olympiádě

REGION Ano, už zítra je pátek a s ním pár dnů volna. Jak je využít? Máme několik nápadů.

Valentýn v bazénu

Nevyšel vám z nějakého důvodu Valentýn? Nebo jste ho neslavili, protože byla popeleční středa? Máme dobrou zprávu. Svátek si můžete užít o tomto víkendu. V sobotu 17. 2. od 19 hodin můžete oslavit svátek sv. Valentýna v komplexu STARS. Na krytém bazénu si užijete romantické plavání při svíčkách, v sauně objevíte kouzlo společného saunování za zvýhodněnou cenu, a v restauraci STARS si můžete pochutnat na speciálním Valentýnském menu.

Olympiáda v Mostech

Už vás nebaví jenom sedět u televize a fandit naším sportovcům na ZOH v jihokorejském PyeongChangu? Tak se vydejte do Mostů u Jablunkova. Tento víkend se ve Ski areálu v Mostech u Jablunkova uskuteční Olympijský festival pod záštitou Českého olympijského výboru. Celý následující týden až do soboty 24.2. probíhá doprovodný program ve sjezdovém a běžeckém lyžování. Pro návštěvníky festivalu je připravený bohatý sportovní program, kdy se budou moci účastnit různých veřejných závodů v alpských lyžařských disciplínách, v běhu na lyžích, skialpinistického závodu a spoustě jiných doprovodných akcí. Podrobnosti zde.

Světové muzikálové melodie

V pátek v bystřickém sborovém centru LECAV zazní světové muzikálové melodie v podání Hany Fialové (zpěv) a Jakuba Žídka (klavír). Koncert probíhá v rámci série Troje ročních období. Podrobnosti zde.

Žijí ženatí muži déle?

V úterý 20. 2. od 17 hodin se můžete v třinecké knihovně zúčastnit v rámci Národního týdne manželství besedy známé vztahové poradkyně Mileny Mikulkové, na téma „Žijí ženatí muži déle?“. Akce je zdarma a během přednášky Knihovna Třinec zajistí opět program pro děti.

 

Komentáře