Vydejte se za inspirací na výstavu třineckého Klubu seniorů

TŘINEC Přemýšlíte, jak si zkrášlit dům, nebo chcete nakoupit rukodělné dárky pod stromeček pro své nejbližší? Nenechte si ujít výstavu ručních prací, kterou 15. a 16. listopadu pořádá třinecký Klub seniorů.

Originální výrobky zhotovené z příze, vlny, skla, papíru a dalších materiálů budou k vidění v Klubu seniorů na Husově ulici v Třinci. Své ruční práce představí v rámci prodejní výstavy členky Klubu šikovných rukou, které se v Klubu seniorů pravidelně scházejí ke kreativnímu tvoření. Těšit se můžete i na domácí zákusky.

Výstava bude po oba dny otevřena od 9:00 do 17:00 hodin. „Jedná se o ojedinělou výstavu, kde můžete získat novou inspiraci pro vlastní tvoření. Z nepřeberného množství stylů jmenujme například quilling, pedig, pletení z papíru, háčkování a pletení z vlny a příze, patchwork či vitráž. Mnohé vystavené výrobky bude možno si i zakoupit, takže mohou někomu udělat radost třeba pod stromečkem,“ zve na výstavu vedoucí odboru sociálních věcí třineckého magistrátu Ellen Raszková.

 

 

Komentáře