Návrat do minulosti. Na starou cestu v Neborech se vrátí kolony

dav

NEBORY Od pondělí začne oprava povrchu na silnici I/68 v Neborech. Dojde k úplné uzavírce silničního provozu v úseku od křižovatky se „starou“ I/11 pod neborovským kopcem po připojení na obchvat. Uzavírka potrvá do neděle.

Lidi v Neborech a Oldřichovicích tak čeká krátkodobý návrat do doby před spuštěním obchvatu. „Objízdná trasa bude vedena po „staré“ silnici č. I/11 přes městskou část Nebory a Oldřichovice až po okružní křižovatku u čerpací stanice Shell. Odtud budou řidiči navedeni na obchvat,“ vysvětluje Šárka Szlaurová, tisková mluvčí třinecké radnice. Opravu provádí Ředitelství silnic a dálnic.

Do uzavíraného úseku bude od pondělí od 7 hod. do pátku 9.listopadu umožněn vjezd jen vozidlům IZS, autobusům a vozidlům s povolením stavby. Majitelé rodinných domů v uzavíraném úseku takové povolení stavby obdrží v dostatečném předstihu.

Cestující autobusovou dopravou ale musí počítat s tím, že v sobotu a v neděli 10. a 11. listopadu bude provoz na tomto úseku silnice zcela uzavřen i pro autobusovou dopravu až do nedělních 17 hod.

Komentáře