Silový trojboj v Návsí znovu ovládl Puczok

NÁVSÍ Čtrnáct siláků včetně čtyř žen se sešlo v předposlední den roku  k 11. ročníku silového trojboje ve Fitness klubu Návsí. Z čtvrtého triumfu v řadě se radoval René Puczok z Milíkova. 

Za výborné atmosféry početného publika soutěžící předvedli znamenité výkony. Během čtyř hodin trvající soutěže  byly k vidění mimořádné výkony ve všech disciplínách. Zejména 18 náctiletý Łukasz Kantor z Milíkova se předvedl v báječné formě a tak v bench – pressu zaznamenal platný pokus 175kg a v dřepu  280kg – což je rekord posilovny v Návsí.

I přes tyto mimořádné výkony nikdo ze soutěžících nikdo nestačil na výkony Reného Puczoka z Milíkova, který obhájil své vítězství z předešlých tří let a tak se stal vítězem silového trojboje v Návsí počtvrté v řadě.

V ženách vítězství vybojovala Blanka Bilkova výkony v bench – pressu: 52,5 kg, dřep: 120 kg a bicepsový zdvih soupaž: 30kg.

Závěrem je třeba konstatovat, že úroveň letošního roku byla opět vyšší než v létech  minulých i přes neúčast několika borců, kteří by  svými výkony rozhodně obohatili toto sportovní klání. Vysokou úroveň soutěže dokazuje fakt, že vítěz Třineckého silového trojboje David Sniegoň se umístil na šesté příčce.

Marian Waszut

Komentáře