Soutěž Kaj też to je? 9. kolo

SOUTĚŽ Pro naše čtenáře jsme připravili soutěž pojmenovanou Kaj też to je? Podle zveřejněného výstřižku z dobové pohlednice je třeba uhodnout místo či objekt z našeho regionu, které je na dané pohlednici zobrazeno. Výherci soutěže si odnesou poukázky na konzumaci v Hostinci Harcoff v hodnotě 500 korun.

Soutěž Kaj też to je? probíhá vždy o víkendu a potrvá do konce srpna. Výstřižek z dobové pohlednice, podle kterého je třeba uhodnout, co na pohlednici uvidíme (tedy jake místo a objekt jsou na pohlednici), zveřejníme – stejně jako dnes – vždy v pátek. Odpověď  je třeba zaslat do neděle (do půlnoci) na náš redakční email info@gorolweb.czV emailu je nutno uvést i jméno, příjmení a obec či město. Z jedné emailové adresy lze na danou soutěžní otázku zaslat pouze jednu odpověď. Rozuzlení soutěže, tedy pohlednici, ze které výstřižek je, zveřejníme v pondělí dopoledne.

Pro výherce, tedy ty čtenáře, kteří správně uhodnou, co daná pohlednice zobrazuje, a budou mít i trochu štěstí při slosování, jsou připraveny dárkové poukázky na konzumaci v Hostinci Harcoff v hodnotě 500 korun každá. Výherce – vždy jeden za daný měsíc – vylosujeme ze všech správných odpovědí, které obdržíme v daném měsíci, tedy v červenci a srpnu.

Soutěže se lze účastnit opakovaně – tedy zaslat správnou odpověď na každou zveřejněnou soutěžní otázku – a tím zvýšit v daném měsíci svou šanci na výhru!

Redakce

Komentáře