BAHL: Gródczanie klepli Torpedo a Kozubka Monsters

ČESKÝ TĚŠÍN Hokejisté Hrádku si v desátém kole BAHL vyšlápli na lídra – havířovské Torpedo porazili 6:2. V magnetu kola uspěla i třetí Kozubová, Monsters zdolala 3:2.

HC TORPEDO HAVÍŘOV – HC HRÁDEK 2:6

První přesilovku Hrádečtí nevyužili, druhou už ano, na konci skvělé kombinace byl Zahradník. Torpedo srovnalo, ale hokejisté Hrádku si vzali vedení zpět, prosadil se Cieslar. Jeho spoluhráči se nenechali vyvést z míry (Koziorek udeřil do obličeje Pyszka a rozpoutal tak pořádnou strkanici), další branky přidali Szlaur, Wantulok a Drapa. Torpedo se už na zvrat nezmohlo, byť Modr překvapil brankáře Wantuloka a snížil na 5:2. Poslední slovo v nervózním zápase měli hráči Hrádku, puk do sítě propasíroval Goryl.

BRANKY A NAHRÁVKY: 21. R. Kraina (P. Vicherek), 38. P. Modr (R. Kraina) – 15. M. Zahradník (M. Wantulok), 22. P. Cieslar, 29. M. Szlaur (J. Pav), 32. M. Wantulok (M. Drapa), 36. M. Drapa (M. Szlaur), 42. M. Goryl (M. Wantulok). Třetiny: 0:1, 1:2, 1:3.

HRÁDEK: E. Wantulok – M. Pav, M. Maryniok, J. Lorenzi, P. Pyszko, P. Cieslar, M. Goryl, L. Rusz, M. Drapa, M. Zahradník, M. Wantulok, M. Szlaur, M. Szmek, M. Pyszko, J. Pav.

MONSTERS – HC KOZUBOVÁ 2:3

Kozubová předvedla parádní nástup, po gólech Zachary a Jurosze byla v šesté minutě o dva kroky napřed. Posléze se mezi střelce zapsal Pszczolka a Kozubová díky jeho trefě vyhrála rovněž prostřední třetinu. V té závěrečné střelecky dominovali Monsters, Chalupa se Škopkem dvěma brankami vrátili svůj celek do hry, ale hokejisté Kozubové se o cenné vítězství  připravit nenechali.

BRANKY A NAHRÁVKY: 36. O. Chalupa (O. Hanák), 42. S. Škopek (D. Spěváček) – 4. L. Zachara, 6. M. Jurosz (P. Szmek), 25. R. Pszczolka (M. Blahut). Třetiny: 0:2, 0:1, 2:0.

KOZUBOVÁ: M. Ligocki, T. Fajkoš, L. Zachara, R. Pszczolka, P. Szmek, M. Di-Giusto, M. Worek, M. Blahut, D. Haratyk, D. Heczko, M. Jurosz, M. Lisztwan, R. Cienciala