Malé ohlédnutí za Třineckými adventními večery

TŘINEC  I přes nepřízeň počasí se v sobotu 22. prosince na náměstí Svobody sešlo hodně lidí, kteří si přišli užít poslední Třinecký adventní večer.

V 10.00, kdy celý den odstartoval, nejmladší mohli kouzlit s kouzelníkem Nikolasem Karou, poté vystoupila třinecká skupina Drnkálisti. Účastníky pobavil známý showman, zpěvák, moderátor Vladimír Hron. Pak zahrála ostravská pop-rocková kapela FiHa a jablunkovská popová kapela DrOng. 5.ročník Třineckých adventních večerů zakončil ohňostroj.

Poprosili jsme hlavního organizátora večerů Romana Sikoru, aby celých 13 dnů zhodnotil:

„Myslím si, že 5. ročník Třineckých adventních večerů se setkal s velkým ohlasem široké veřejnosti. Třináctidenní program nabídl přes 30 zejména hudebních vystoupení. Mysleli jsme i na  děti, které se mohly vyřádit u vystoupení kouzelníků, andělských hrátek. Nechyběly výtečné punče, svařák, domácí placky, cupcakes od Teri, eco Burgery a drobné vánoční dárky a dekorace. Akci společně připravil Coffee&Coctail bar Destiny a statutární město Třinec. Věřím, že všichni návštěvníci s námi prožili příjemné chvíle plné muziky, dobrého jídla a pití, ale hlavně se na chvíli v tom shonu zastavili s rodinou, přáteli či známými a užili si skvělou atmosféru v našem „vánočním městečku“. Těšíme se na další ročník.“

Komentáře