Hutník se blíží! Víme, co letos nabídne

TŘINEC Poznačte si do kalendáře termín 5. května. Ve Werk Areně se opět bude konat Hutnický den. Podívejte se, na co se můžete těšit!

Kdo by neznal Miro Žbirku a jeho nesmrtelné hity Biely kvet či novější Letím tmou? Matador českoskoslovenské pop-music vystoupí ve Werk Areně stejně jako ojedinělá muzikantská parta Čechomor a mladí hudebníci formace Slza v sobotu večer.

Kromě toho se můžete těšit na Kamila Střihavku, Michala Pavlíčka a Romana Dragouna z uskupení Supergroup.cz, Xindl X či Žlutého psa.

Na své si přijdou i děti. V Malé hale na ně čeká spousta zábavy u deskových her, hlavolamů, setkání s cvičitelkou televizního pořadu Jogínci Bětkou a hrdiny populárního komiksu Čtyřlístek, kteří dětem do Třince přivezou nové představení.

Nejen pro nejmenší bude u Werk Areny také Dětská oáza, kde si budou moci vyzkoušet tureckou techniku malby v kreativním ateliéru Ebru a vyrobit si originální kšiltovky, tašky nebo náramky. Nebo si užít jízdu na cyklokolotoči, obdivovat duo cirkusových artistů či si odnést památku v podobě kresby dětského karikaturisty.

Nejen pro muže pořadatelé chystají unikátní Army a Auto Show, která představí na šedesát historických vojenských vozidel, motocyklů i klasických autoveteránů US Cars.

A samozřejmě nebude chybět ani hudební formace šlágr žánru. Letos to budou Manželé Říhákovi s kapelou a také populární a zkušení hudebníci z Veselé trojky.

Komentáře